Öregtemplom
Öregtemplom - Konvent
Nádorvárosi Újtemplom
Szabadhegyi Imaház - Börcsi Evangélikus Templom - Öttevényi Evangélikus Templom - Gyönyűi Református-Evangélikus Templom

Az Alapítvány tevékenysége:

A győri Evangélikus Szeretetház szolgálatát támogató alapítvány.
Az Evangélikus Szeretetház 1995-ben hozta létre, célja, hogy a Győri Evangélikus Egyházközség által fenntartott győri és börcsi szeretetház alaptevékenységével összefüggő személyi és tárgyi fejlesztéshez, működésének biztosításához hozzájáruljon. Mivel a szeretetház működésére fordítható állami támogatás összege évek óta folyamatosan csökken, az alapítványi bevételekből kell a megfelelő működés érdekében a hiányt pótolni.
Köszönjük testvéreink eddigi adományait, és kérjük továbbra is áldozatkész segítségüket.

Cím: 9025 Győr, Péterfy Sándor u. 5.
Rendelkezés a befizetett adó 1 %-áról
A kedvezményezett adószáma: 18530399-1-08 A kedvezményezett neve: PÁLMAI LAJOS EVANGÉLIKUS EGYHÁZI ALAPÍTVÁNY