SZEMEREI JÁNOS

A Nyugati Egyházkerület püspöke, a Győri Evangélikus Egyházközség lelkésze.

Elérhetőség: Püspöki Hivatal, 9021 Győr, Bajcsy Zsilinszky út 26.

Telefon: 96/516-160

CSORBA JÁNOS

A Győri Evangélikus Egyházközség igazgató lelkésze, az Öregtemplom lelkésze (Belváros, Révfalu, Bácsa, Vámosszabadi, Likócs, Börcs, Öttevény, Abda).

Elérhetőség:  9025 Győr, Kossuth Lajos u. 16. Tel.: mobil: 06-20-824-6247

JÁNOSA ATTILA

Az Öregtemplom lelkésze (Újváros, Sziget, Pinnyéd, Gyárváros, Győrújfalu, Szigetközi szórványok).

Börtönmisszó.

Elérhetőség:  9025 Gyõr, Kossuth Lajos u. 16., Mobil: 06-20-824-4618

MESTERHÁZY ZSUZSANNA

A Győr-nádorvárosi evangélikus temlom lelkésze (9028, 9011és a 9023 irányítószámok szerint, a Fehérvári út, Szigethy A út és a Szent Imre út által határolt részen)

Elérhetőség:  9028 Győr, József Attila u. 26. Mobil: 06-20-416-3501

VANCSAI JÓZSEF

A Győr-nádorvárosi evangélikus temlom lelkésze, az Evangélikus Szeretetház lelkésze, iskolalelkész (9024 és 9023 irányítószámok szerint, Marcal I., Marcal II., leszámítva a Fehérvári út, Szigethy A. út és a Szent Imre út által határolt részt)

A Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ iskola lelkésze.

Elérhetőség: 06-20-824-2248

CSORBÁNÉ FARKAS ZSÓFIA

A Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ iskola lelkésze.

Elérhetőség:  Telefon: 06-20-824-8765

TAKÁCS ESZTER - kórházlelkész